شرکت آپادانا رایانه کیمیا

بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

فهرست مطالب

با واتساپ نسخه هوش مصنوعی خودتان را بسازید

هوش مصنوعی

اپلیکیشن محبوب واتس‌اپ در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد تصاویری از خود ایجاد کنند که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده‌اند.

اپلیکیشن محبوب واتس‌اپ در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد تصاویری از خود ایجاد کنند که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده‌اند.

این تابع که “Imagine Me” نام دارد، اخیراً در نسخه بتای این برنامه ظاهر شده است.

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، ویژگی جدید در حال حاضر در حال توسعه است، اما اطلاعات فاش شده نشان می‌دهد که هنگام ثبت نام در این ویژگی، از کاربران خواسته می‌شود عکس‌هایی را آپلود کنند.

پس از آپلود تصاویر، کاربران می‌توانند از Meta AI بخواهند که با تایپ “Imagine Me” هنگام صحبت با چت‌ربات متا که به تازگی راه‌اندازی شده است، یک تصویر هوش مصنوعی از خود ایجاد کند.

با توجه به این که این ویژگی هنوز در مرحله آزمایشی است، کاربران باید آن را به صورت دستی فعال کنند.

با واتس‌اپ نسخه هوش مصنوعی خودتان را بسازید

چه کسی این ویژگی را کنترل خواهد کرد؟
از آنجایی که این قابلیت به طور مستقل انجام می‌شود، بعید است که هوش مصنوعی متا بتواند محتوای مکالمه شما را بخواند. با این حال، عکس به طور خودکار در چت به اشتراک گذاشته می‌شود.

کاربران همچنین کنترل کاملی بر این ویژگی خواهند داشت و می‌توانند تمام تصاویر خود را در هر زمان از تنظیمات Meta AI حذف کنند.

شایان ذکر است که در چند ماه گذشته اپلیکیشن واتس‌اپ ویژگی‌های بسیاری از جمله امکان تنظیم پیام‌های صوتی یک دقیقه‌ای در Status، طراحی مجدد رابط کاربری برای تماس‌های صوتی و امکان به اشتراک گذاری صفحه و صدا  را ارائه کرده است. 

با این حال، احتمالا دسترسی همه کاربران در جهان به ویژگی عکس ایجاد شده توسط هوش مصنوعی به زودی فراهم نشود. 

اما برای اطمینان از اینکه به این قابلیت دسترسی دارید یا نه، دنبال نماد آبی جدید در صفحه لیست اصلی چت بگردید!