شرکت آپادانا رایانه کیمیا

بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

فهرست مطالب

امکان انتخاب مخاطبین مورد علاقه به واتس‌اپ اضافه خواهد شد

whatsapp

واتس‌اپ در حال کار بررسی ویژگی جدیدی است که به شما امکان می‌دهد مخاطبین خود را دسته‌بندی کنید. یعنی کاربران احتمالاً به زودی می‌توانند مخاطبین مورد علاقه خود را در واتس‌اپ انتخاب، مرتب و حذف کنند.

ویژگی آزمایشی جدید واتس‌اپ می تواند ارتباط با مخاطبان شما را آسان کند. این ویژگی به شما امکان می‌دهد لیستی از چت‌های مورد علاقه خود را دسته‌بندی کنید و بدون هیچ‌گونه اتلاف وقت برای آن‌ها پیام ارسال کنید.

هدف اصلی بخش Favorites (مخاطبین مورد علاقه) این است که ارتباط چه به صورت متنی و چه به صورت صوتی یا تصویری بسیار راحت باشد. با شخصی‌سازی این بخش در تنظیمات واتس‌اپ خود، می‌توانید یک لیست از مخاطبین اصلی خود را برای ارتباط سریع ایجاد کنید. این کار نیاز به پیمایش بی‌پایان مخاطبین را که می‌تواند باعث دردسر شود، از بین می‌برد و به شما در مدیریت زمان کمک خواهد کرد، به خصوص اگر تعداد مخاطبین بسیار زیادی داشته باشید.

تجربه نشان داده زمانی که برنامه‌های پیام‌رسان، امکانات چت را راحت‌تر و روان‌تر می‌کنند، با استقبال بسیار خوبی روبرو می‌شوند. واتس‌اپ در گذشته در حال اعمال این ویژگی برای نسخه وب بود و به کاربران اجازه می‌داد مهم‌ترین چت‌های خود را جدا از فهرست کلی نگه دارند.

تلگرام هم با افزودن ویژگی ایجاد فولدر، محبوبیت بسیار زیادی نزد کاربران خود پیدا کرده است. چرا که به مخاطبان اجازه می‌دهد کانال‌ها، گروه‌ها و چت‌هایشان را به صورت مرتب دسترسی داشته باشند.

سایر امکانات ویژگی Favorites در واتس‌اپ

در حالی که این ویژگی بیشتر برای پیام‌رسانی و تماس درنظر گرفته شده، امکانات بیشتری را هم فراهم می‌کند. یکی از امکان‌های جالب این است که بتوانید Statusهای خود را فقط با مخاطبان دلخواه خود به اشتراک بگذارید و بدین ترتیب روشی مناسب‌تر برای حفظ حریم خصوصی و برقراری ارتباط با نزدیکان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

همچنین می‌توانید پیام‌ها را به صورت یک‌جا برای مخاطبان مورد علاقه خود فوروارد کنید.