شرکت آپادانا رایانه کیمیا

بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

فهرست مطالب

بیانیه دیجی‌کالا در پی تشکیل پرونده قضایی برای این شرکت

dijikala

در پی حواشی اخیر ایجاد شده برای دیجی‌کالا و تشکیل پرونده قضایی برای این مجموعه٬ دیجی‌کالا با انتشار بیانیه‌ای به این موضوع واکنش نشان داده است. دیجی کالا در این بیانیه گفته که کالاهای این فروشنده را غیرفعال کرده و تلاش دارد سوتفاهم‌ها را برطرف کند.

متن بیانیه دیجی‌کالا به شرح زیر است.

«دیجی‌کالا ضمن تاسف فراوان و عذرخواهی از مردم شریف ایران بابت وجود کالاهای یک فروشنده خاص که شائبه توهین به مقدسات را به وجود آورده، تمام اقدامات نظارتی را برای حذف کالاها و عدم تکرار این اتفاق انجام خواهد داد.

در ساعات گذشته تصاویر مربوط به کالاهای یکی از فروشندگان فعال بر روی این پلتفرم شائبه توهین به ارزش‌های دینی را ایجاد کرده است. دیجی‌کالا در اولین اقدام با غیرفعال نمودن این کالاها و ممنوعیت فعالیت فروشنده آنها، سعی در رفع سوتفاهم‌های به وجود آمده، داشته است.

فروش کالاهای منطبق با چارچوب‌های فرهنگی و دینی مردم ایران، همیشه از اولویت‌های دیجی‌کالا بوده است. در این راستا تیمی چندصدنفره با کمک هوش مصنوعی، روزانه در حال بررسی و نظارت کالاهای موجود روی سایت هستند.

بیش از ۳۵۰هزار فروشنده در بستر پلتفرم دیجی‌کالا، در حال فروش بیش از ده میلیون تنوع کالایی هستند. این فروشندگان شامل تولیدکنندگان بومی و محلی در روستاهای دورافتاده تا کسب‌وکارهای فعال در شهرهای بزرگ ایران، همه قوانین رسمی کشور را رعایت می‌کنند و به ارزش‌های اخلاقی و دینی احترام می‌گذارند.

تیم نظارت دیجی‌کالا برای صیانت از ارزش‌های فرهنگی و دینی، صراحتا موارد ممنوعه را به فروشندگان اطلاع‌رسانی کرده است؛ به این ترتیب استفاده از اسامی و طرح‌ها در گروه‌های کالایی که شأن مقدسات حفظ نشود، ممنوع است.

این نظارت، سخت‌گیرانه‌تر از گذشته روی کالاهای فروشندگان اعمال می‌شود تا شاهد وقوع اتفاقات مشابه نباشیم.»

مقالات مرتبط:

آیا باز کردن اکانت در پرداخت‌یارها، باعث تشکیل پرونده…

تشکیل پرونده جنایی برای راننده خودروی تسلا

«دیجی‌کالا جت»، سرویس تحویل سریع محصولات سوپرمارکتی…

مدیرعامل دیجی‌کالا : سرمایه‌گذار روسی، سهامدار دیجی‌کالا…